Blog

Maszyna do cięcia blachy – jakie ma zastosowanie?

29 czerwca 2020

Każdy zakład przemysłowy produkujący elementy z blach potrzebuje profesjonalnych urządzeń tnących. Maszyny do cięcia blachy (gilotyny) są niezbędne do szybkich i sprawnych procesów produkcyjnych, dlatego wykorzystywane są zarówno w małych, jak i większych zakładach.

Precyzyjne prostowarki do części wypalanych i ciętych laserowo

2 czerwca 2020

Jak dziś radzić sobie z rosnącymi wymaganiami dotyczącymi płaskości blach? Rozwiązaniem jest prostowanie walcami. Podczas prostowania walcami element blachy poddany jest cyklicznym gięciom w taki sposób aby na końcu był płaski i bez naprężen. Im mniejsze są naprężenia własne w wypalanym materiale tym lepsze rezultaty podczas późniejszego spawania, gięcia albo krawędziowania.

Ręczne prasy zębatkowe i kolankowe EMG presses

15 maja 2020

Oferujemy Państwu doskonałej jakości francuskie ręczne prasy montażowe firmy EMG Presses. Każda z oferowanych pras może być doposażona w szereg różnego rodzaju akcesoriów takich jak licznik cyklów, blokada powrotu dźwigni oraz wiele innych. Prasy są dostarczane wraz z instrukcja obslugi, deklaracja zgodnosci CE oraz rysunkami.

Usuwanie szlaki po paleniu poprzez gratowanie blach

7 maja 2020

Cięcie plazmowe oraz autogeniczne charakteryzuje się dużą ilością szlaki jaka powstaje przy wypalaniu szczególnie grubych materiałów. Rozwiązaniem na szybką obróbkę tych detali są mechaniczne gratowarki do blach ARKU serii Edgebreaker.

Walcarki do blach 3 i 4 walcowe Davi

18 kwietnia 2020

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą precyzyjnych hydraulicznych maszyn firmy Promau Davi. Zwijarki do blach i profili produkowane są we Włoszech, Davi dziś to największy producent maszyn do zwijania na świecie

Cięcie wodą maszynami Flow WaterJet

4 kwietnia 2020

Cięcie na zimno praktycznie każdego materiału jak aluminium, stal nierdzewna, tworzywo, kamień wycinarkami wodnymi Flow Waterjet Europe to najlepszy sposób na redukcję odprężeń termicznych w materiale