O firmie

Firma Polwelt zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w profesjonalne maszyny, urządzenia oraz narzędzia wraz z całym osprzętem. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycją - działamy na rynku od 1991 roku.

Oprócz bogatej oferty maszyn, urządzeń oraz narzędzi zapewniamy pełną ofertę serwisową w zakresie napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych.

Jakość świadczonych przez nas usług potwierdza wdrożony System Zapewnienia Jakości oraz liczne nagrody i wyróżnienia takie jak np. 4 Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich przyznane dla sprzedawanych przez nas maszyn. 

Posiadamy dużą bazę Klientów, którzy po pierwszym zakupie danej maszyny wrócili do nas po kolejną. To stanowi dla nas największą wartość i referencję.

 

Kompleksowa obsługa naszych Klientów to dla nas priorytet. Dlatego zapewniamy:

  • konieczne certyfikaty i dopuszczenia na rynku polskim,
  • oclenie towaru zgodnie z przepisami prawa celnego,
  • dostarczenie wraz z urządzeniami instrukcji obsługi i dokumentacji DTR w języku polskim
  • instalacje, uruchomienia i przeszkolenie pracowników z obsługi
  • pełny i szybki serwis posprzedażowy sprzedawanych maszyn oraz narzędzi
  • przeglądy oraz inspekcje maszyn
  • naprawy maszyn z użyciem oryginalnych części zamiennych 

Realizujemy również nietypowe zamówienia, wspólnie z naszymi Klientami szukamy odpowiedniej konfiguracji. Każdy z naszych Klientów może liczyć na pokazy maszyn przed zakupem, wizyty referencyjne u naszych Klientów w Polsce i za granicą oraz próby na własnych detalach.


Serwis maszyn

Dla wszystkich sprzedawanych przez naszą firmę maszyn i urządzeń zapewniamy kompleksowy serwis. Nasze wsparcie serwisowe obejmuje instalację, uruchomienie oraz praktyczne szkolenia oferowanych maszyn. Oferujemy części zamienne, a także osprzęt do oferowanych narzędzi i maszyn.

Zapewniamy:

Profesjonalne doradztwo
Pełną obsługę posprzedażową
Certyfikowane części zamienne

Serwis gwarancyjny elektronarzędzi Makita oraz Bosch Professional

Wykonujemy naprawy gwarancyjne elektronarzędzi marki Makita oraz Bosch. Jako jedyna firma handlowa w Polsce posiadamy uprawnienia do naprawy gwarancyjnej narzędzi przemysłowych Bosch: podwyższonej częstotliwości, akumulatorowych Bosch Exact oraz pneumatycznych.

Skontaktuj się z nami

Naprawa i regeneracja głowic firmy Luebbering

Jako autoryzowany dystrybutor firmy Luebbering wykonujemy naprawę i regenerację zużytych lub uszkodzonych głowic. Usługa ta to oszczędność i krótki czas dostawy. Zapraszamy do pobrania prezentacji i kontaktu z nami.

Prezentacja naprawy Luebbering.pdf

Skontaktuj się z nami


Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy w Polwelt: