Premiera gratowarki do blach Arku Edgebreaker 6000

6 października 2020

 Podczas tegorocznych Dni Otwartych, trwających do 6.11.2020 mają Państwo możliwość przeżycia prawdziwych atrakcji: przedstawiamy autonomiczną linię do gratowania części wycinanych płomieniowo oraz uniwersalną maszynę gratującą do części wycinanych laserowo - EdgeBreaker® 6000.

Jak zawsze w ARKU wszystko kręci się wokół tematów prostowania i gratowania oraz należącej do tych procesów obróbki części. Podczas dni otwartych dowiedzą się Państwo, jak nowoczesne maszyny do prostowania i gratowania mogą uczynić Państwa procesy obróbki blach jeszcze bardziej wydajnym. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji odnośnie porad, pokazów oraz prób testowych.

Celem rejestracji na wydarzenie prosimy o kontakt tutaj

AUTONOMICZNE GRATOWANIE CZĘŚCI WYCINANYCH PŁOMIENIOWO

Zaprezentujemy Państwu autonomiczną linię do gratowania części wycinanych płomieniowo z robotami wizyjnymi i wysokowydajną techniką gratowania.

 

csm_EB4000_7cbbfa629d
  • Robot wizyjny rozpozna Państwa części poprzez system kamer
  • Przygotowanie w 2 minuty: Państwa części zostaną dostarczone do maszyny gratującej automatycznie przez robota- bez programowania i tylko 2 minuty po ich dostarczeniu
  • Po usunięciu szlaki specjalnym młotem Państwa części są gratowane i zaokrąglane za pomocą EdgeBreaker® 4000
  •  Automatyczne układanie Państwa części przez robota
Dowiedz się więcej.

UNIWERSALNA MASZYNA GRATUJĄCA DO CZĘŚCI LASEROWYCH 

EdgeBreaker® 6000 zaokrągla i gratuje niezwykle szerokie spektrum części z blach. Wyłącznie podczas naszych Dni Otwartych ARKU przedstawimy Państwu naszą maszynę EdgeBreaker® 6000.

 

csm_NEW_EB_6000_for_small_list_e0da5e88eb
Dowiedz się więcej.